x 

Празна кошничка


 

BILJARD STAP 146 cm

ПДФПечатиEmail
Билијард стап
9689
Sales price 3900,00 den
Discount
Цена / kg:
9689
9689
9689
9689
Опис

Билијард стап сосавен од 2 парчиња
Вкупна должина: 146 см (приближно 57,5 ​​инчи)
Должина на долниот дел: 73,7 см (+ конец 2 см)
Должина на горниот дел: 72,7 см
Материјал: смрека дрво 
споен дел (спој) изработен од црна пластика, нишка ø 7,9 mm (5/16 '')
тежина: 380 g
добро избалансиран 
врв (горчливо портокалово) изработено од кожа ø 12 мм (лепило кожа)

Областа на рачкатасо најлон намотка (пријатна хаптика и зафаќање со голема зафат)

Торба за носење: Димензии: L 79,5 x ø 6,5 см

Овој знак со дрвен врв во форма на јавор има вкупна должина од 146,2 см и е особено погоден за амбициозниот хоби играч.

Засилената торба за транспорт го штити вашиот знак од испакнатини, итн. Има мала надворешна џеб на торбата во која можете лесно да ја чувате кредата, на пример.


Коментари

Нема коментари за овој производ.