26 HE RAVEN ROOKIE1.0 DNA-21G 45m

Печати
Base price with tax 29900,00 ден
Sales price 22425,00 ден
Discount -7475,00 ден
Цена / kg:
Опис

Женски велосипед 26 "работи во. Алуминиумска рамка шок.
Рамка: МТБ Кид, од легура
Amort: Суспензија вилушка, 50 мм патување
Tagavahetaja: Shimano TZ
Shifters: Shimano ST-EF41
cranks: Prowheel
Трансфер: напред: 42/34/24, заден: 14-28
Кормило: легура, ниско стој
Матични: легура
Седло: Дете
Seatpost: Концепт 27.2mm, 350mm
Сопирачки: V-кочница
Гуми: Schwalbe IMPAC 2.2

Velosiped bicikleta velosipedi велосипеди точаци точак

velosipedi.mk

tocak

Units in box: 1

Коментари

Нема коментари за овој производ.