26 HE RAVEN ROOKIE1.0 DNA-21G 501

Печати
Base price with tax 29900,00 ден
Sales price 22425,00 ден
Discount -7475,00 ден
Цена / kg:
Опис

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

РАМКА МТБ Кид, легура
FORK суспензија вилушка, 60 мм патување,
ЗАДЕН derailleur Shimano турнир 7-степен
ПРЕД derailleur Shimano FD-TX50
SHIFT Лост Shimano ST-EF41
КАСЕТА Shimano TZ-21
преносниот Prowheel
БРЗИНА напред: 42/34/24, заден: 14-28
Кормило легура, ниска стој
Матични летајќи
соDDLE концепт Спорт
SEATPOST Кид, 200 mm
Кочница дебеломер V-сопирачка
Тркала концепт, 559-19, Алу, 9mm тип QR / Орев
ГУМИ Schwalbe IMPAC 2.2
педалата концепт
БОЈА Aquablue

 

Velosiped bicikleta velosipedi велосипеди точаци точак

velosipedi.mk

tocak

Units in box: 1

Коментари

Нема коментари за овој производ.