x 

Празна кошничка


 

 

   Мастерспорт 

МАСТЕРСПОРТ – Марвес е фирма која се занимава со увоз и дистрибуција на велосипеди, фитнес и спортска опрема. Постоиме од 1996 година и успешно работиме дистрибуција на велосипеди,фитнес и спортска опрема од реномирани брендови како што се:

FOCUS ,CERVELO.KALKHOFF.CRAFT ,STUF ,ZOGGS ,
REEBOK ,ADIDAS ,ROCES ,KETTLER ,SPIDO,CYBEX.
BABOLAT ,GIMFIT ,CAPRIOLO , GARLANDO , TOORX, inSPORTline,ELAN и други фирми.

 

Благодарение на потребите на нашите клиенти го прошируваме нашиот асортиман на многу производи и спортски реквизити од реномирани брендови. Располагаме со фитнес и спортска опрема и реквизити за опремување на школски сали, спортски игралишта и други спортски терени.

Повелете во нашиата продавница за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот. Ние се стремиме нашата продавници да освојуваа со спортски дух. Тоа ја изразуваа нашата култура да живееме поздраво, да практикуваме различни видови спорт. Ние ви нудиме на вас и вашето семејство да бидете активни, здрави и атрактивни, и да добиете се што ви треба, по најдобри цени!

Нашите основни цели се:

• 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност

КОНТАКТ ИНФО


Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.ПРОДАВНИЦА
МАСТЕРСПОРТ 2

тел : +389 2 3090 115

мобилен/вибер: 

Булевар 8-ми Септември 13
СЦ САЛА Борис Трајковски

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

http://www.mastersport.com.mk

http://www.capriolo.com.mk

 работно време 

  10.00 - 19.00   

  сабота 10.00 - 15.00

  недела неработен ден 

 

ВЕБ-ПРОДАВНИЦА (работи само со нарачки )

МАСТЕРСПОРТ 

http://www.mastersport.mk

тел:+389 2 3090 115

мобилен/вибер : 

работно време 10,00-17.00