x 

Празна кошничка


 

Mastersport бара вредни, стручни и совесни личности.

Затоа доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, испратете ја Вашата кратка биографија (CV) - ЗАДОЛЖИТЕЛНО, со слика не постара од 6 месеци на e-mail адресата Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.