x 

Празна кошничка

Ценети клиенти ,поради годишни одмори во период од 05.07.2018 до 18.07.2018 за редовен сервис на велосипеди под гаранција задолжително ке се јавите да закажете за сервис во сервисот на Бајк Стоп работно време: пон. - пет. / 10:00 - 19:00 ..Адреса: Орце Николов 101/6, Скопје 1000 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.. Телефон:02 323 1772

 

Услуги во сервисот за велосипеди 

Во сервисот можете да донесете велосипед на сервис или поправка само со претходна најава! 
Велосипедот ќе го задржиме  еден до два дена во зависност од потребите. 
Најдобар начин за најава е со порака на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. , во која ќе го наведете моделот на велосипедот и краток опис на бараната услуга или со најава во сервис на мобилен  : +389 71 502 386 или

сервис 1 тел/факс+389 2 3130078   сервис 2 тел/факс : +389 2 3090 115